aHOJ!

Právě vyšlo třetí číslo časáku XEROX! – True Lovers zastoupeni alko duem Kiss und Saska, plus 5 dalších autorů: Josef Sedlák, Vladimir 518, Kája Kotrbová, Tomáš Staněk a Matěj Růžička!

Ohledně našich příspěvků, ortodox fans webu TL.cz v tomhle vydání sice nic novýho nenajdou (já – Hurikán první díl, Vojtěch – Luboš prvních 20 stránek), ale do budoucna se určitě vyplatí XRX sledovat – už teď si pozorný čtenář může všimnout lehkýho tunningu Luboše a navíc, jak bylo avizováno, Luboš tak uplně nekončí a huňatý množství bonusovýho materiálu můžete očekávat přednostně na těchto stránkách pěkně v papírový podobě!

Co se týká historie magazínu: první číslo vzniklo v rámci komiksový nalejvárny pod vedenim V 518 v létě 2012 a SHODOU OKOLNOSTÍ tahle událost znamenala zrod Hurikána, jehož první drunk´n´nude bistro tour vyšla právě v XRX vol. 1.

XRX vol. 2 z loňskýho roku obsahoval Hurikána 2 a další díla, jejichž autoři ušli od prvního volume nemalou cestu, takže když se ozvaly hlasy po dotisku vol.1, rozhodli se borci, že věcma z jedničky se už nechtěj prezentovat a rovnou nakopli třetí číslo – já mam ale původního Hurikána rád, proto v XRX3 Hurikán 1.

Sám jsem tohle číslo ještě neviděl (předtiskový náhledy až napříště), ale NÁHODOU znam věc od Matěje Růžičky, která rozhodně stojí za to! A zbytek určitě taky!

Tolik doporučení, více infa FB stránce.

PS: Kdyby měl někdo akutní zájem si věc rovnou objednat, jde to buď přes uvedenej link, kde je možný se domluvit na předání, pokud jste z Plzně, nebo si nechat poslat poštou.. Nebo je možný i předání v Pragu – v tom případě dejte vědět sem..

Prc,

MSTR