Rychle, není čas:

  1. Do kalendáře si dejte všechny pátky, to totiž Chris Ware publikuje na Guardianu nové epizody svého web-komiksu Last Saturday. Už jich má přes 20. Vypráví o dětství malého nerdíka (právě dostal hvězdářský dalekohled) a jeho kamarádky (právě ho nenávidí).

    Chris Ware - Last Saturday - ep. 20 excerpt

  2. Další web-komiksy: Emily Carroll si skvěle hraje s formátem, který nabízí váš monitor: některé její kousky se rolují vertikálně, jiné horizontálně a jiné všemi směry, někdy do příběhu elegantně zapojí i falešné internetové reklamy. Většinou zpracovává hororové příběhy.

  3. Můj oblíbený špinavý tumblr je Fuckyeahpilesofdirt. Má spoustu významů a zvláštním způsobem mě vždycky vrací zpátky na zem. Nejlepší je fotka s miminem.

  4. Hudba: Mica Levi aka Micachu. Anglická zpěvačka, skladatelka, producentka. Vypadá jako holka, někdy jako kluk, skládá jako dáma. Její věci jsou jedním slovem divné. Místy to zní falešně, ale vy víte, že si s vámi Micachu jen hraje a dělá vám schválnosti. Křehká bytost, která vás vodí nad propastí neposlouchatelnosti. Udělala geniální soundtrack k tomu divnému filmu Under the Skin Jonathana Glazera se Scarlett Johansson.

  5. Jonathan Glazer: všimli jste si jeho předchozího filmu Birth (2004)? Na IMDB.com má hodnocení jen 6.0, což by ho mohlo řadit do kategorie guilty pleasures. Ten film vypráví neuvěřitelný příběh. A vy nemůžete uvěřit, že tomu věříte (věřte, jestli ho chcete pochopit) a závěrečná scéna vám hodí mořskou pěnu do očí.